"

Buďte vidět a prodávejte na závodech dračích lodí, v běhu a cyklistice

07. 12. 2016 , aktualizace: 01. 07. 2017 Sdílej na Torrsen.cz

SPORTOVNÍ MARKETING TORRSEN SPORTS

Zacílení na aktivní sportovce, sportovní nadšence i fanoušky

Součástí sportovního marketingu společnosti TORRSEN SPORTS je propagace sponzorů a partnerů v rámci závodů dračích lodí, v běhu, cyklistice a na velkých sportovních festivalech. Závody dračích lodí však zaujímají v našem portfoliu přední místo.S námi můžete na atraktivních závodech dračích lodí oslovit až 1 500 aktivních sportovců a až 6 tisíc diváků! 

Což v dnešní virtuální době představuje zajímavý potenciál, protože se jedná o stejně zaměřené lidi – aktivní sportovce, sportovní nadšence i fanoušky.

Stanete se součástí stále rostoucí popularity dračího sportu

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími reprezentanty dračího sportu, kterými jsou Česká asociace dračích lodí (ČADL) a Český svaz dračích lodí (ČSDL).

Atraktivita závodů dračích lodí je spojena se stále větším zájmem médií. Na propagaci dračího sportu spolupracujeme s ČT Brno, TV Prima, Českým rozhlasem, Rádiem Kiss Hády, Rádiem Petrov, Rádiem Dyje, MF Dnes, Deníkem Rovnost a dalšími lokálními médii v oblasti, kde závody či sportovní festivaly pořádáme. Ke všem závodům zpracováváme tiskové zprávy, jenž rozesíláme do redakcí předních médií. V rámci kampaní závodů dračích lodí publikujeme vlastní články a fotoreportáže v časopisu TORRSEN.CZ.

Stánek s možností přímého prodeje

Na závodech získáte prostor pro váš stánek. Umístíme vaše bannery či roll-upy. Atraktivitu stánku jistě podpoří příjemné hostesky. Je jen na vás, jakou formu propagace zvolíte. Vždy budeme připraveni vám pomoci s tím, aby se vaše značka i produkty správně a efektivně prezentovali.

Internetový prostor k propagaci vaší značky

Součástí sportovního marketingu společnosti TORRSEN SPORTS je od 1. 7. 2017 internetový časopis DragonboatSport.cz který je on-line platformou pro všechny nadšence a fanoušky dračích lodí. Navazuje na historii časopisu Torrsen.cz. Roční provoz časopisu Torrsen.cz potvrdil, že komunitu kolem dračích lodí zajímají informace ze života tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu. Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projed na drakovi, ten nechce jinak ;-) 

Časopis DragonBoatSport.cz se v obsahu věnuje také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

V rámci spolupráce nabízíme po celý rok možnost prezentace partnerům, pořadatelům sportovních soutěží, výrobcům sportovního nářadí, oblečení či doplňků a sponzorům jednotlivých závodů.

 

Získáte unikátní nástroj pro budování vztahu s veřejností

Díky časopisu DragonBoatSport.cz získáte  vlastní prostor v on-line médiu a tak můžete oslovovat širokou sportovní komunitu s vaší nabídkou po celý rok. Po celý rok můžete prezentovat své výrobky, služby, aktuální nabídku či servis.

Reference, profesionální zázemí, spokojená a dlohodobá spolupráce

Naše společnost vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je největším pořadatelem závodů dračích lodí v ČR. Od roku 2016 jsme také hlavním pořadatelem moravské části Halového mistrovství ČR v Brně.

  • Působíme v oblasti sportu, a to zejména v pořádání závodů dračích lodí, cyklistických závodů a v neposlední řadě i běžeckých závodů.
  • Specializujeme se na teambuilding na dračích lodích.
  • Věnujeme se celkově podpoře sportu nejen na Moravě.

Bude nám potěšením pro vás připravit takovou formu spolupráce, která se stane významnou součástí marketingové a obchodní strategie vaší společnosti.

Kontaktujte nás na:

Roman Vágner
Sportovní marketing

+420 605 292 735 I vagner@torrsen-sports.cz

Torrsen Sports s.r.o. I Jamborova 12, 615 00 Brno

 


Jinde na Torrsen.cz


Partneři projektu Torrsen.cz