Torrsen Sports : Kdo jsme?

Teambuilding

Díky našim zkušenostem aktivních závodníků na dračích lodích považujeme teambuilding na dračích lodích jako ideální sportovní aktivitu pro firmy a společnosti, které chtějí zlepšit "týmovost" svých pracovníků či kolegů.
Více si můžete přečíst ZDE

Závody na dračích lodích

Naše společnost pořádá řadu již tradičních a kultovních závodů na dračích lodích. Našim cílem je nejenom vzsoká sportovní hodnota závodů, ale i možnost vyžítí a radosti z dobře stráveného dne nejnom sasmotnými závodníky, ale i jejich kamarády, příbuznými či fanoušky. Na našich závodech mohou vedle sebe závodit jak pilně trénující dragoni, tak amatérské posádky, které se sešly jen pro "ten dnešní den ". Díky různým kategoriím si zazávodí rovný s rovným a všichni si odnesou nejenom skvělé zážitky, ale ti nejlepší i hodnotné ceny. Na našich závodech je o zábavu i občerstvení postaráno.

Cyklistické závody

Obliba jízdy na kole stále roste. Není divu, je to sport, který můžete provozovat sami nebo s kamarády. Pro ty, kteří si i rádi zasoutěží, pořádáme cyklistické závody.
V letošní roce připravujeme tradiční Mikulovský krpál, se startem i cílem v Mikulově. Tento závod jse součástí Galaxy-tour, jednoho z největších seriálů v ČR.
Novým závodem je štafetový firemní závod Velo Challenge, který pořádáme ve spolupráci s firmou BikeTime. Jedná se o novinku na cyklistické termínovce, znovu jsme v Mikulově a tentokrát v září.

Běžecké závody

Běh se stává víc a víc oblíbenou sportovní aktivitou. Jeho výhody jsou jasné a tak není divu, že stále více běžců přijíždí i náš pohodový závod Okolo Pálavy. Koncem dubna otevřeme sportovní sezónu a v nádherném prostředí Dívčích hradů si vychutnáme závod těch nejmenších a jejich rodičů. Děti běží po rovince, ale dospělí se protáhnou v kopcích nad malebným Pavlovem.

Zážitkové potápění

Samotným zážitkem je už oblečení si potřebné výbavy. S našimi zkušenými instruktory pak zažijete svět ticha, kde si báječně odpočinete od ruchu každodenního života. Známe na Moravě a v Čechách místa, kde uvidíte i metrové exempláře kaprů. Za krásami potápění lze vyrazit i k našim sousedům na Slovensko. Pokud z nějakého důvodu nechcete první podvodní dobrodružství prožít na otevřené vodě, je možnost tuto vaši zkušenost zažít i v bazénu.

Internetový časopis

Provozujeme internetový časopis věnovaný sportovním akcím, závodům a sportovnímu teambuildingu DragonBoatSport.cz.

 

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI