"

Připlouvá internetová loď českého Dragon Boatingu

28. 06. 2017 Sdílej na Torrsen.cz

Připlouvá internetová loď českého Dragon Boatingu

DragonBoatSport.cz

Závody, zajímavosti, rozhovory s osobnostmi
a užitečné informace ze světa dračích lodí

DragonBoatSport.cz bude on-line platformou pro všechny nadšence a fanoušky dračích lodí. Navazuje na historii časopisu Torrsen.cz. Roční provoz časopisu Torrsen.cz potvrdil, že komunitu kolem dračích lodí zajímají informace ze života tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu. Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projed na drakovi, ten nechce jinak ;-)

Hlavním cílem časopisu DragonBoatSport.cz je šířit dobré jméno českého Dragon Boatingu a motivovat širokou veřejnost včetně dětí, aby si našli cestu k jízdě na dračí lodi, stali se součástí již existující posádky nebo vytvořili posádku novou.

V obsahu časopisu se budeme věnovat také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

V rámci spolupráce nabízíme po celý rok možnost prezentace partnerům, pořadatelům sportovních soutěží, výrobcům sportovního nářadí, oblečení či doplňků a sponzorům jednotlivých závodů.

Provozovatel časopisu DragonBoatSport.cz: Torrsen Sports s.r.o.

Společnost Torrsen Sports s.r.o. vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je jedním z největších pořadatelů závodů dračích lodí v ČR. Torrsen Sports se specializuje na sportovní teambuilding. Kromě teambuildingu na dračí lodi patří do portfolia společnosti běh, cyklistika, koloběžky, lukostřelba, paddleboardy a zážitkové potápění.

Startujeme 1. 7. 2017 a navazujeme na historii časopisu Torrsen.cz

 


Jinde na Torrsen.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI