"

Získejte dračí web vaší posádky přímo v časopisu DragonBoatSport.cz

22. 03. 2017 , aktualizace: 22. 11. 2017 Sdílej na Torrsen.cz

Stránky s vlastní administrací v časopisu DragonBoatSport.cz

DragonBoatSport.cz je internetový časopis pro všechny nadšence a fanoušky dračích lodí. V časopisu najdete informace k závodům dračích lodí, rozhovory s osobnostmi a užitečné informace ze světa tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu. Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projed na drakovi, ten nechce jinak ;-)

Hlavním cílem časopisu DragonBoatSport.cz je šířit dobré jméno českého Dragon Boatingu a motivovat širokou veřejnost včetně dětí, aby si našli cestu k jízdě na dračí lodi, stali se součástí již existující posádky nebo vytvořili posádku novou a účastnili se závodů dračích lodí – dlouhodobě.

V obsahu časopisu se věnujeme také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

Pokud hledáte reprezentativní formu on-line prezentace vaší posádky, pak vaše stránka v časopisu DragonboatSport.cz, ke které budete mít vlastní uživatelský účet, je tou správnou volbou.

 

Víte, že 70 % lidí u nás bere čtení časopisů za jednu z nejoblíbenějších náplní volného času? A trend přechodu na internet je zřejmý.

Dračí vizitku vám vytvoříme na počkání

Vaše nová stránka v časopisu je navržena tak, aby splňovala požadavky na kvalitní webovou prezentaci. Díky tomu ji můžete využívat jako své www stránky (stačí si na ni přesměrovat vaši doménu) nebo ji jednoduše s vaším webem propojit.

Unikátní a moderní architektura stránek v časopisu DragonboatSport.cz je prací týmu specialistů na on-line marketing a odpovídá aktuálním  trendům. Vaše nová stránka představí posádku, její historii, plány, novinky a také sponzory vaší posádky.

Podívejte se na stránku blanenské posádky www.serepes.eu.

Vaše stránka v časopisu nadchne vaše sponzory

V dnešní době on-line marketingu většina sponozorů hledá nové formy, které mohou využívat pro zviditelnění a efektivní podporu prodeje. Ve vaší vizitce můžete po celý rok prezentovat neomezené množství článků a novinek z portfolia vašich sponzorů. Za to, že sponzor podporuje vaši posádku, mu také v on-line prostředí zviditelníte jeho značky, stejně jako výrobky a služby, servis, zákaznický přístup apod..

Podívejte se, jak prezentovala posádka SAF DRAGONS svého sponzora SPINNING & FITNESS.

Pomůžeme vám s tvorbou jednoduchých, ale efektivních PR článků, které získají zajímavé pozice ve vyhledávačích, jako jsou Google a Seznam. Nejzajímavější příspěvky sdílíme na sociálních sítích. 

Společný kalendář akcí 

Časopis DragonboatSport.cz  poskytuje svým uživatelům informace o aktuálním dění a závodech skrze centrální kalendář akcí, který na jednom místě souhrnně zobrazuje aktuální události ze všech vizitek.

Plánujete závody ve vaší loděnici či dračí ples? Pak díky spoelčnému kalendáři můžete pozvat i ostatní dračí jezdce.

Podpora a spolupráce

Součástí vaší stránky jsou transparentní statistiky. Samozřejmostí je možnost využít služby naší redakce, například v podobě zpracování reprezentativních PR článků pro váši posádku či sponzory.

Cena

  • Vytvoření stránky: 450 Kč
  • Provozní náklady stránky na 12 měsíců: 1500 Kč
    *Ceny jsou uvedeny bez DPH

 

Máte zájem o vytvoření stránky vaší posádky?

Kontaktujte nás na:

Roman Vágner
Sportovní marketing & PR

+420 605 292 735 I vagner@torrsen-sports.cz
Torrsen Sports s.r.o. I Jamborova 12, 615 00 Brno

 


Jinde na Torrsen.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI